Contact: 0359 439 101

Program Audiență Profesori

Programul de audiență pentru profesori:

Nr. Crt. NUMELE SI PRENUMELEZIUA ORA
1.PAPAGIANNIS LIANALUNI

JOI
10:00 - 12:00

9:00 - 10:00
2.MILE ANCALUNI

JOI
11:00 - 12:00

10:00 - 11:00
3.ANDERSON DORAJOI10:00 - 11:00
4.ANDREI CARMENJOI12:00 - 13:00
5.BERCHEZ DANIELAMARȚI11:00 - 12:00
6.BERINDE ANAMARIAJOI11:00 - 12:00
7.BIRTA RADUVINERI10:00 - 11:00
8.BONDICI LIANAVINERI9:00 - 10:00
9.BOȚOG MIRCEAJOI9:00 - 10:00
10.BUZAȘ MARIANAMIERCURI12:00 - 13:00
11.CHIRILĂ VIORELMIERCURI11:00 - 12:00
12. CHIȘ NICOLETAVINERI9:00 - 10:00
13. CITREA LUMINIȚAMIERCURI13:00 - 14:00
14. CORBU SORINAMIERCURI11:00 - 12:00
15. COSTA FLORICAMIERCURI12:00 - 13:00
16. CRĂCIUN ILIELUNI11:00 - 12:00
17. CREȚIU FLORICAMARȚI11:00 - 12:00
18. CUCER VALENTINJOI12:00 - 13:00
19.CURTA LUCIAMIERCURI10:00 - 11:00
20. DULUȘ NICOLAEMARȚI11:00 - 12:00
21. FETEA VIOLETAJOI12:00 - 13:00
22. FILIP CARMENVINERI9:00 - 10:00
23.GERGELY ENIKOMARȚI9:00 - 10:00
24.HODIȘAN TANȚAVINERI12:00 - 13:00
25. HULEA DANIELJOI11:00 - 12:00
26.IEDERAN DANIELAJOI10:00 - 11:00
27.IGNAT CRISTINAMARȚI11:00 - 12:00
28. IOVA DORINAJOI10:00 - 11:00
29.LUNCAN ANIȚAMIERCURI10:00 - 11:00
30. LUNCAN CORINAVINERI9:00 - 10:00
31.LUPITU CALINMARTI12:00 - 13:00
32. MATEI CORINAMIERCURI12:00 - 13:00
33.MIARA JANINAVINERI9:00 - 10:00
34. MICA RALUCAVINERI12:00 - 13:00
35. MINCIC MIHAELAMIERCURI 9:00 - 10:00
36. MIRCEA LIVIAMIERCURI 10:00 - 11:00
37. MITITEAN VIORELMIERCURI11:00 - 12:00
38.MORARIU ANGELICAJOI10:00 - 11:00
39. NEMETI ANEMONAVINERI11:00 - 12:00
40. NICA VALERIUMIERCURI12:00 - 13:00
41.NICOARĂ CORINAMARȚI9:00 - 10:00
42. NICOARĂ FLORINLUNI10:00 - 11:00
43.NIȚĂ ADRIANVINERI10:00 - 12:00
44.NIȚĂ MARIAVINERI8:00 - 10:00
45.OLA RAMONAMARȚI9:00 - 10:00
46. PĂCURAR CORINAVINERI9:00 - 10:00
47. PAUL OANAVINERI10:00 - 11:00
48. PETRILA MARICICAMARȚI9:00 - 10:00
49. PETROVICI ELENAMARȚI11:00 - 12:00
50. PETRUȚA GELULUNI10:00 - 11:00
51.POP MĂDĂLINAMARȚI10:00 - 11:00
52. PORUMB CAMELIAVINERI10:00 - 11:00
53.PUȘCAȘIU DANAJOI10:00 - 11:00
54.ROȘU GEORGETAVINERI10:00 - 11:00
55.SADOVEANU VIORELMIERCURI9:00 - 10:00
56.ȘCHIOP ECATERINALUNI10:00 - 11:00
57.SEREA GELUJOI9:00 - 10:00
58.SOBA SEPTIMIUMIERCURI11:00 - 12:00
59.SONEA CIPRIANJOI10:00 - 11:00
60. SONEA LILIANALUNI12:00 - 13:00
61.STAN AUGUSTINLUNI9:00 - 10:00
62.ȚIC LĂCRĂMIOARAMIERCURI11:00 - 12:00
63.ȚIGAN MIOARAMIERCURI11:00 - 12:00
64.URSUȚA CAMELIAMIERCURI11:00 - 12:00
65. URSUȚA TRAIANMIERCURI13:00 - 14:00
66.VEREȘTOI CSILLAJOI11:00 - 12:00
67.VULPE DELIAJOI9:00 - 10:00
68.
69.

 

Lista profesorilor pe catedre este disponibilă  aici